Gizlilik İlkeleri

 

Altıntaş Spor’a verdiğiniz üyelik bilgileri, kişisel bilgiler ve Elektronik posta adresiniz onayınız dışında,  diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Altıntaş SporSpor Market dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Altıntaş Spor’a  Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, *zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bildirebilirsiniz. Vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır.  Altıntaş Spor "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Site Kullanım Şartları"na uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

 

ALTINTAŞ SPOR / TAKIM SPORLARI FORMALARI © 2021