Hakkımızda

    Firmamız 1969 yılında Şevki ALTINTAŞ tarafından "ALTINTAŞ TİCARET" olarak kurulmuş lastik-plastik sektöründe ticari hayatına başlamış, 1976 yılında "ALTINTAŞ KOLLEKTİF SİRKETİ"  adıyla spor ayakkabısı ve spor malzemeleri sektöründe ticari faaliyetini sürdürmüştür.

    Spor ayakkabısı ve malzemelerinde bir çok dünya markası ile birlikte 20 yıl boyunca "ADİDAS" Bölge Toptancılığı yapmış, takım sporlarının giyiminde faaliyet göstermiştir.

   2000 yılından itibaren "ALTINTAŞ SPOR" adı ile öncelikli olarak okullara yönelik  spor malzemeleri satışıyla ticaret hayatına devam eden firmamız, birçok firmanın bölge bayisidir.

    Karadeniz bölgesinde yüzlerce okula malzeme sağlayan firmamız internet sitemizle tüm Türkiye’yi kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetiyle buluşturmayı amaçlayıp online satış hayatına başlamıştır.

    Amacımız siz müşterilerimize  zengin ürün yelpazemizle  Spor malzemelerini  hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. 40 yılı aşkın tecrübemiz ve müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle sektöründe ayrıcalıklı bir yeri olan firmamız Türkiye' de kalitesiyle yer edinmiş 20 yi aşkın kaliteli markaya ait ürünleri uygun fiyat ve maksimum hizmet garantisi ile  siz müşterilerimize sunmaktadır.

ALTINTAŞ SPOR / TAKIM SPORLARI FORMALARI © 2021